Práce v prachu a zdraví

on . Posted in Top odkazy

Při práci v prašném prostředí vzniká spusta zplodin, jako je například prach. Ty se usazují všude v prostoru a vytvářejí tak rizikový faktor práce. Řešením pro tento problém je průmyslové odsávání prachu, které by mělo být součástí každého takového prostoru. Práce v prašném prostředí je popsána také v systému BOZP.

odsávání prachu

Prázdná koupelna? Máme pro vás řešení

on . Posted in Eshopy

Koupelna je docela komplikovaná místnost. Jak ji vybavit a ozdobit tak, aby dobře vypadala? Takový obývák je jednoduchý. Tam máte gauče, křesla, různé skříňky, obrovskou televizi a další nezbytnosti. V koupelně ale takový luxus většinou nemáte. Inspirujte si při vybavování vaší koupelny naším článkem!

LED reklamní panel - mít či nemít? Toť otázka!

on . Posted in Top odkazy

Svět technologií se neustále mění a mnohdy nás nejrůznější vymoženosti a pokrokové výrobky nutí přemýšlet, zda by přece jen nebylo výhodnější zůstat u starší verze. Ať už se jedná o cokoliv. Stejně tak je tomu i v marketingu, zde možná i o něco více. Co je tedy nejlepší? Vyplatí se zůstat u tištěné reklamy nebo jsou LED panely opravdu tak nepřekonatelné?

Protipožární ochrana stavebních výplní

on . Posted in Top odkazy

Ochrana před ohněm a žárem je v dnešní době velmi diskutovaný parametrem otvorových výplní. Proč? Protože zdivo a beton dokáží ohni vzdorovat podstatně lépe než například okna, dveře nebo vrata. Ohnivzdorných produktů je na trhu opravdu mnoho, je proto důležité umět si z tohoto širokého sortimentu vybrat. Obecně platí, že zdraví své i svých zaměstnanců je k nezaplacení, a právě proto bychom neměli pořízení speciálních protipožární prvků podceňovat.

Turnikety již nehyzdí interiér

on . Posted in Firmy

Dnes aby se člověk bál vyjít z domu, na člověka číhají nejrůznější nebezpečí. Z těch nejnebezpečnějších stojí za zmínku například loupeže nebo terorismus. Jak tomu ale předejít? Jednoduše, sledovat pohyb lidí, zejména cizinců. Velkou měrou se městům vyplatí investovat do plošného kamerového systému, napojenému na operátora policie. Když operátor zjistí nějakou nezákonnou činnost, ihned vyšle jednotku na místo, kde se sjedná náprava.

Stomatologická rentgenová technologie

on . Posted in Top odkazy

Dávno už jsou pryč doby, kdy se lidé báli jít do zubařovy ordinace oprávněně. To byly doby, kdy jeho jediné vybavení byly kleště, kladivo a s trochou štěstí Vám v průběhu operace vyteklo dostatek krve, abyste mohl omdlít a nemusel čelit bolesti, která měla přijít. Taková byla historie stomatologie. Dnes je situace naprosto odlišná.

Rentgen zubů Kavo

Dilema, bazén nebo Swim Spa?

on . Posted in Top odkazy

A už je to tady zase, jaro je za dveřmi a děti se chtějí koupat v bazénu, jenže rodinná návštěva aquaparku se značně prodraží. Jak tento problém vyřešit? Máte-li rodinný dům, tak snadno. Pokud se rozhodnete pořídit bazén, sice jsou to náklady navíc, nicméně zvýší užitnou hodnotu a k tomu spokojenost. Takže co byste pro spokojenost své rodiny neudělali, stačí si vybrat požadovaný tvar a rozměr.

Máte v práci čistý vzduch?

on . Posted in Firmy

Možná Vás tato otázka tolik netrápí a říkáte si, že se lidé, co by měli být technicky zodpovědní za to, že v práci dýcháte něco, co Vás nezabije během příštích let, o čistý vzduch postarali. Jste si tím však naprosto jistí?

kvalita vzduchu